Новини та ділова аналітика для проактивних

Нова освітня платформа New Political Generation пропонує інноваційні знання

20 ноября 2018 — 11:58
Нова освітня платформа New Political Generation пропонує інноваційні знання
Освітня платформа для тих, хто намагається змінювати застарілий підхід до владних відносин

Останнім часом українське суспільство, втомлене від десятиліть популізму та некомпетентності політичних акторів, починає все частіше звертатися до думки про те, що головними гравцями на національній політичній арені мають стати професійні політики. Однак вже зараз стає зрозумілим те, що «стара гвардія» української політики неспроможна відповідати подібним новим запитам громадськості. У суспільстві та засобах масової інформації дедалі чіткіше вимальовується потреба у національних лідерах, що мають ґрунтовні політологічні знання та здатні приймати ефективні рішення, ґрунтуючись на міжнародному досвіді.

Освітня платформа New Political Generation покликана надати необхідні професійні знання зі сфери політики тим, хто вже зараз намагається змінювати застарілий підхід до владних відносин. Унікальна безкоштовна програма «НОВА ПОЛІТИЧНА ГЕНЕРАЦІЯ УКРАЇНИ» відбулась 16-18 листопада 2018 року у Києві, в рамках якої було представлено ряд авторських академічних лекцій викладачів-теоретиків НаУКМА та фахових workshop’ів найбільш відомих політологів-практиків сучасної України. Нова Влада виступила інформаційним партнером заходу.

Лекції читали:

Професура кафедри політології Національного університету «Києво-Могилянська академія» – Сергій Кисельов, Олександр Дем’янчук, Максим Яковлєв, Людмила Зубрицька, Іван Гомза.

_dsc2151.jpg

Політологи-практики – Ірина Сєрова, Олексій Боровський, Тарас Семенюк, Петро Охотін, Микола Давидюк, Олександра Пікуза, Марина Семенова, Артем Побережник.

_dsc2004.jpg

Лектори обговорили з учасниками заходу найбільш гострі проблеми, які постають перед новими політичними лідерами: як розпочати політичну кар’єру; які ефективні стратегії в публічній сфері та політтехнології обрати; чому українському суспільству потрібні нові політики; як створити свою команду тощо. Також на заході було розглянуто актуальні теми з професійної сфери: запит на нові обличчя в політиці, сучасні ідеології, методи боротьби з популізмом та принципи блокчейн-демократії.

_dsc1920.jpg

Яскравим моментом заходу стала презентація книг видавництва BookChef, які вже стали бестселерами: Ювал Ной Харарі «Homo Deus» та «21 урок для 21-го століття», Мойсес Наїм «Занепад влади». Презентував книжки перекладач – доктор політичних наук, професор кафедри політології НаУКМА Олександр Дем’янчук.

_dsc2221.jpg

Ініціатором програми є ГО «NPG». Генеральні партнери заходу – ГО «Re:Старт» та юридична компанія «Imperium», освітні партнери – Інститут громадянської освіти ім. С. Рябова НаУКМА та Школа політичної аналітики НаУКМА. Інформаційні партнери: інформаційні портали Hubs та «Нова Влада», «Кореспондент.net», «Деньги.ua», ТРК «Рудана».

Засновниці NPG, Ірина Сєрова та Людмила Зубрицька, вбачають у програмі чудову можливість отримати нові інноваційні знання та підвищити кваліфікацію у політичній сфері: «Ми задоволені результатами першої освітньої програми. По-перше, отримали чудові відгуки від учасників, що мотивує продовжувати освітню діяльність у полі громадянської освіти. По-друге, нам вдалося продемонструвати високий науковий рівень та поділитися практичними знаннями з учасниками. Вдале поєднання теорії та практики стало запорукою успіху програми та її цікавості для аудиторії».

Наступний публічний лекторій NPG заплановано на грудень 2018 року. Присвячений він буде блокчейн-технологіям. Детальніше на сайті проекту: http://newpg.com.ua.

Антигерои Украины