Новини та ділова аналітика для проактивних

Скандальний об’єкт забудовника Олега Репи ЖК «Річ Хаус» відбілює у суді адвокат нардепа Дубіля

07 сентября 2019 — 09:04
Про це стало відомо в ході судового засідання у Господарському суді міста Києва

5 вересня 2019 року почалося підготовче засідання стосовно незаконного будівництва ЖК «Річ Хаус», забудовником якого є Олег Репа. Сторонами по справі є ТОВ «999» (власник земельної ділянки на вул. Столєтова, 52) та ТОВ «Юстіс-Груп» (компанія, яка веде будівництво ЖК «Річ Хаус»), передає Нова Влада.

Інтереси ТОВ «Юстіс-Груп» представляє Олена Мамєдова – адвокат народного депутата України Валерія Дубіля.

Відео із цього судового засідання можна переглянути тут.

За словами адвоката ТОВ «999», державний реєстратор незаконно зареєстрував право власності на ЖК «Річ Хаус» за ТОВ «Юстіс-Груп». Так само незаконно, за її словами, забудовник отримав право безстрокового користування на землю.

У матеріалах справи вказується, що будівництво ЖК «Річ Хаус» ведеться без належним чином розробленої та затвердженої проектної документації:

1) параметри об'єкта не відповідають даним декларації на будівельні роботи №КВ 083162852321 від 11 жовтня 2016 року;

2) будівельні роботи не відповідають цільовому призначенню землі.

Через ці порушення Департамент з питань ДАБК м. Києва  скасував реєстрацію декларації на будівельні роботи.

Державний реєстратор провів реєстрацію, не зважаючи на те, що заявник ТОВ «Юстіс-Груп» не подав техпаспорт на об'єкт, декларації (в якій він фігурував як замовник або підрядник будівництва), документи, що підтверджують право заявника на землю.

Генеральна прокуратура України наклала арешт на житловий комплекс «Річ Хаус» в рамках кримінального провадження про шахрайські дії під час будівництва ЖК «Шевченківський квартал». Підозрюваним у цій справі є Олег Репа – бізнес-партнер скандальновідомого забудовника Анатолія Вайцехівського.

Суддя Господарського суду міста Києва Роман Бойко долучив до справи у якості речового доказу копію техпаспорту на житловий комплекс «Річ Хаус». За словами адвоката ТОВ «999», цей техпаспорт був виготовлений ТОВ «Алі Ріелті», яке пов’язують із «УКО груп» Анатолія Войцехівського. При цьому, оригінал документу начебто був втрачений.

Нагадаємо, у березні та квітні цього року в рамках журналістського розслідування видання «Слово і Діло» проаналізувало банківські виписки компаній, причетних до будівництва ЖК «Шевченківський квартал», і прийшло до висновку, що гроші вкладників вкладали в будівництво іншого столичного ЖК – «Річ Хаус». І до цього, ймовірно, був причетний народний депутат від «Батьківщини» Валерій Дубіль.

Антигерои Украины