Новини та ділова аналітика для проактивних

Абоненти "Київстару" зможуть дзвонити на всі номери навіть з нульовим рахунком

24 лютого 2022 — 20:00

Оператор мобільного зв'язку "Київстар" надав можливість своїм абонентам дзвонити на всі номери навіть із нульовим рахунком.

Про це повідомляє прес-служба оператора, передає Нова Влада.

"Київстар допомагає абонентам спілкуватися навіть без поповнення. Телеком-оператор допомагає абонентам бути на зв'язку, навіть якщо у них скінчилися кошти і вони не можуть поповнити рахунок", - йдеться у повідомленні.

Так, дзвінки в мережі оператора будуть доступні всім абонентам передплати навіть без оплаченого пакету послуг за їх тарифом. Також Київстар скасовує комісії у рамках послуги Екстра гроші, завдяки якій можна замовити додаткові кошти на свій рахунок, а повернути пізніше.

Щоб отримати додаткові 175 гривень, потрібно лише запровадити код *117#. Або можна поповнити свій рахунок на конкретну суму: 15, 20, 75 та 125 гривень, також без комісії. Для цього є короткий номер *117*X#, де X – одна із можливих сум поповнення. Ці засоби можна використовувати, щоб оплачувати дзвінки в інші мережі, надсилати SMS, користуватися мобільним інтернетом, бути на зв'язку у роумінгу.

Для абонентів контрактної та корпоративної форми обслуговування оператор удвічі збільшує кредитні ліміти у їх тарифах на строк до 2 місяців. Абоненти, у яких не підключено послугу кредитних лімітів, можуть замовити мікрокредитування.

Для користувачів фіксованих послуг (інтернет, телефонія та передачі даних) Київстар продовжує термін оплати на 30 днів. Для клієнтів послуги "Домашній Інтернет" "Київстар" безкоштовно надаватиме послугу всім клієнтам, у кого вона не була оплачена і не працювала до цього.