Новини та ділова аналітика для проактивних

ІТ-компанія Sii Group заходить в Україну

17 февраля 2022 — 15:15

В Україну заходить великий світовий аутсорсер Sii Group. Зокрема, в січні 2022 року було зареєстровано Sii Ukraine, яка є дочірньою компанією Sii Poland. Компанія планує відкрити офіси з розробки в щонайменше п’яти містах та найняти до 3000 спеціалістів.  повідомляє портал DOU.

Sii Group вже відкрила невелике представництво в Одесі та найняла 10 спеціалістів. Вони можуть працювати як із офісу, так і віддалено. Також є можливість перевестися в одну з дочірніх компаній.

«Ми прагнемо залучити 2000-3000 співробітників в Україні в найближчі роки та відкрити нові офіси в багатьох містах. Близько 80-90% цих працівників складатимуть програмісти та інші ІТ-спеціалісти», — повідомили в компанії.

Офіси можуть з’явитися в Києві, Львові, Харкові, Дніпрі та інших містах. Коли саме це станеться не повідомляють, бо усе залежить від темпів розвитку Sii Ukraine.

У компанії зазначили, що зараз шукають розробників Java, iOS, Android, Python, .NET, Front-end, C++, Embedded C, ServiceNow, BI Developers. Також в компанії готові до співпраці зі спеціалістами бек-офісу: Recruitment Leads, Recruitment Specialists та Accountants.

Наразі компанія пропонує можливість працювати за різними форматами — з офісу, дистанційно або гібридно

Sii Group заснована ще в 1979 році. В компанії працює 13 000 людей по всьому світу та відкрито 88 локацій. Компанія є глобальним бізнес-партнером у сфері ІТ, інжинірингу, цифрових технологій та послуг аутсорсингу бізнес-процесів (BPO). Її підрозділ Sii Poland, який і заснував Sii Ukraine, вважається найбільшим польським постачальником ІТ-послуг.

Як повідомлялось раніше, велика українська ІТ-компанія зі Львова виходить на ринок Латинської Америки.