Новини та ділова аналітика для проактивних

Метінвест тимчасово законсервує виробництво у Маріуполі

24 лютого 2022 — 20:50

Група Метінвест задля безпеки співробітників і збереження обладнання тимчасово законсервує виробництво у Маріуполі, повідомили на підприємстві. 

«Група Метінвест переводить частину обладнання Маріупольського металургійного комбінату імені Ілліча та «Азовсталі» в режим гарячої консервації. Таке рішення ухвалив антикризовий штаб Метінвесту для забезпечення безпеки працівників і збереження обладнання», - сказано у повідомленні.

Зазначено, що, зокрема, 24 лютого комбінати виробляють наявні чавун і сталь і призупиняють роботу.

На меткомбінаті «Азовсталь» буде призупинено коксовий цех, цех уловлювання та сірокоочищення, доменний цех, конвертерний цех, товстолистовий цех, рейковобалковий цех, цех рейкових скріплень, вапняно-обпалювальний цех, цех переробки металургійних шлаків.

На Маріупольському металургійному комбінаті ім. Ілліча буде призупинено роботу аглофабрики, доменного і конвертерного цехів, листопрокатних цехів 1700 та 3000, а також цехів холодного прокату. Режим гарячої консервації підприємств триватиме сім діб. Рішення про подальший режим роботи прийматимуться залежно від ситуації, що складається.

"Зараз на маріупольських меткомбінатах формуються списки фахівців, які потрібні для забезпечення виробничих потужностей у режимі гарячої консервації", - уточнили в повідомленні.

І додали, що підприємства Метінвесту є найбільш захищеними місцями – обладнані укриття із провізією, медикаментами та необхідними комунікаціями. У разі загострення ситуації безпосередні керівники повідомлять співробітників про необхідність пройти в укриття.

Метінвест – вертикально інтегрована група гірничо-металургійних компаній, що управляє кожною ланкою ланцюжка поставок: від видобутку та переробки залізної руди і вугілля до виробництва та реалізації напівфабрикатів і готової металопродукції. До структури групи входять видобувні та металургійні підприємства в Україні, ЄС, Великій Британії і США.