Новини та ділова аналітика для проактивних

У чому переваги безпечних угод на Avtopro.ua

25 травня 2021 — 13:09

На правах реклами

Більшість автолюбителів уникають онлайн-покупок запчастин. Вони бояться отримати неякісний товар або зіткнутися з недобросовісним продавцем. Як гарантувати збереження коштів та замовити хорошу запчастину? Маркетплейс Avtopro.ua запропонував своє рішення зазначеної проблеми, яке враховує побажання і продавців, і покупців.

Безпечні угоди для покупців

На Avtopro.ua водії можуть придбати запчастини як для іномарок, так і для вітчизняних авто. В єдиному цифровому каталозі представлені пропозиції тисяч продавців. Аналоги, оригінали, б/в товари – все це можна купити не виходячи з дому. Маркетплейс дозволяє розумно заощадити на ремонті та не витрачати зайвий час на пошуки запчастин. А безпечна угода дає можливість працювати з продавцями за частковою передоплатою, не ризикуючи залишитися ні з чим. Ось як здійснюється пошук та купівля запчастин:

  • Вкажіть артикул деталі або перейдіть у каталог та знайдіть товар за параметрами авто;
  • У списку відповідних товарів оберіть й додайте у кошик той, що позначений символом безпечної угоди на Avtopro.ua;
  • Дочекайтеся точної суми передоплати після підтвердження замовлення.

Відправляючи продавцеві передоплату, що дорівнює вартості транспортування товару, покупець знаходиться під повним захистом Avtopro.ua. Ці кошти повернуться йому на карту, якщо товар не буде відповідати визначеним критеріям угоди між сторонами. Наприклад, якщо продавець не обробить замовлення. Або відправить не той товар. Оплата залишку суми можлива після прийняття та огляду запчастини на поштовому відділенні. Якщо покупець виявить дефект, передоплата також повернеться на його карту. Замовлення з передоплатою обробляються в день їх формування.

avtopro1.jpg

Безпечна торгівля для продавців

Продавці, що вирішили співпрацювати з Avtopro.ua, отримують доступ до продуманих інструментів торгівлі. Вони будуть взаємодіяти з добре підготовленою аудиторією, що високо цінує свою фінансову безпеку. Підключаючи функцію безпечної угоди, продавець може покращити продажі та налагодити роботу з новими клієнтами. Ось чим це буде забезпечено:

  • Кращими позиціями товарів у пошуковій видачі та їх візуальним виділенням спеціальним символом;
  • Великою довірою покупців, які тепер почуваються захищеними;
  • Мінімізацією витрат.

Останній пункт особливо зацікавить продавців запчастин. Через те що покупці нерідко забувають або не хочуть забирати замовлення на пошті, підприємець змушений сам оплачувати його транспортування. З безпечною угодою на Avtopro.ua ця проблема легко вирішується.

Підключення функціоналу безпечної угоди не займає багато часу та дозволяє нарощувати продажі, а також формувати базу постійних клієнтів. Прибуток можна виводити через систему LiqPay. Як показала практика, відправка замовлень в день їх отримання дозволяє продавцеві наростити відсоток завершених угод й отримати більше позитивних відгуків.