Новини та ділова аналітика для проактивних

Україна презентувала на виставці в Дубаї капсульовану олію з насіння кавуна

15 лютого 2022 — 19:46

Асоціація виробників херсонського кавуна стала кращою в номінації «Найінноваційніший органічний продукт» на міжнародній виставці Gulfood 2022, яка триває в Об’єднаних Арабських Еміратах з 13 по 17 лютого, представивши капсульовану олію з насіння кавуна.

Про це у Фейсбуці повідомляє проєкт International Trade Centre Ukraine, передає Нова Влада.

«Асоціація виробників херсонського кавуна стала кращою в номінації «Найінноваційніший органічний продукт» на міжнародній виставці Gulfood 2022, яка триває в Об’єднаних Арабських Еміратах з 13 по 17 лютого. Херсонські підприємці презентували унікальний продукт – капсульовану олію з насіння кавуна. Це – новинка на ринку продуктів здорового харчування, яка містить цілу низку поживних речовин», - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що капсульована олія з кавуна може використовуватись як десерт або компонент у різних кондитерських виробах для діабетиків.

«Ідея продукту полягає в тому, що він містить велику кількість олії холодного віджиму з насіння кавуна (до 50%) і зовсім не містить цукрів, інших вуглеводів та білків. Організм людини отримує енергію з кавунової олії та разом з ним отримує унікальний комплекс речовин, що містяться в кавуновій олії: сквален, лікопін, вітамін Е, селен, цинк, мідь. Оболонка капсули захищає олію від окислення», – зазначив співзасновник ГС «Асоціація виробників херсонського кавуна» Валерій Федоренко.

Він наголосив, що десерт як харчовий продукт повністю готовий до виходу на ринок. Його можна використовувати і як звичайний десерт, і як компонент при приготуванні різних фруктових салатів, інших страв.

«Але ми будемо продовжувати роботу над ним. Ми хочемо створити лінійку подібних продуктів з різними смаками, посилити корисні властивості, вносячи до складу спеціально підібрані натуральні добавки рослинного походження», – прокоментував Федоренко.

Нагадаємо, корейський стартап вирощує яловичину на морських водоростях.