Новини та ділова аналітика для проактивних

«Батьківщина» відкрила гарячу телефонну лінію на захист землі - Тимошенко

20 липня 2021 — 12:38

Команда «Батьківщини» допомагатиме людям вирішувати проблеми, які виникають після старту розпродажу української сільськогосподарської землі, який запустили «слуги народу» всупереч волі українців. Телефонувати зі скаргами можна за номером безкоштовної гарячої телефонної лінії 0 800 30 2019.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко.

«Парламент збирається відпочивати, але «Батьківщина» працюватиме все літо! Ми відкрили гарячі лінії по всій країні і просимо людей звертатися до нас з будь-якого проблемного питання, пов’язаного з землею», – написала Юлія Тимошенко.

Необхідність відкриття такої телефонної лінії виникла після   численних звернень громадян, які масово почали просити у представників «Батьківщини» допомоги, роз’яснень і захисту.

«Ніхто не розуміє, які правила і порядки так званого «ринку землі». Люди розгублені та непокояться з приводу рейдерських атак і захоплень землі», – констатувала лідер «Батьківщини» після спілкування  з фермерами й селянами за результатами робочих поїздок у регіони країни.

Тоді вона й пообіцяла відкрити централізовану гарячу лінію, куди люди зможуть повідомляти, якщо у них будуть відбирають землю. Команда негайно реагуватиме на ці випадки.

Крім того, Юлія Тимошенко у своєму дописі запевнила українців, що команда й надалі буде добиватися проведення референдуму проти розпродажу української землі.

«Ми переконані, що розпродаж землі, дозволений владою з 1 липня, – це грандіозна афера, яка закінчиться для України дуже погано. Ми наполягаємо, що рішення такого масштабу мають ухвалюватися на Всеукраїнському референдумі, а не у кабінетах чиновників!» – наголосила лідер «Батьківщини».

Нагадаємо, впродовж останніх місяців команда «Батьківщини» на чолі з лідером Юлією Тимошенко як «швидка» допомога виїжджала в обласні й районні центри, щоб сприяти розв’язанню проблем, пов’язаних із землею.