Новини та ділова аналітика для проактивних

Електронмаш повторно виставили на продаж – ФДМУ

18 января 2022 — 17:10

Фонд державного майна України (ФДМУ)27 січня 2022 року виставляє на повторний аукціон з приватизації ДП «Електронмаш». 

Про це повідомляє прес-служба ФДМУ в Фейсбуці, передає Нова Влада.

«Київський «Електронмаш» виставлено на повторний аукціон з приватизації. Онлайн-аукціон має відбутися 27 січня, переможець котрого отримає нерухомість Електронмашу, зокрема корпуси заводу, склади, котельні, їдальню, а також базу відпочинку на Чернігівщині. Стартова ціна об'єкту приватизації складає 65,6 млн грн», - йдеться в повідомленні.

У Фонді держмайна нагадують, що свого часу завод був лідером з виробництва електронно-обчислювальних машин, проте сьогодні від промислового гіганта залишилися напівпорожні стіни і занедбана територія на околиці Києва. Єдиний спосіб надати «друге дихання» цьому активу — його приватизація.

Нагадаємо, 12 листопада єдиний майновий комплекс державного підприємства «Електронмаш» продали на онлайн-аукціоні Prozorro.Продажі за 970 млн грн за початкової ціни в 66,7 млн грн.

17 листопада представник компанії ТОВ «Лортен-груп» підписав протокол про результати аукціону з приватизації ДП «Електронмаш».

ТОВ «Лортен Груп» мало підписати до 13 грудня проєкт договору купівлі-продажу об'єкта приватизації, однак станом на 14 грудня відповіді від потенційного покупця активу не було отримано.

Тому наприкінці грудня 2021 року аукціон з приватизації держпідприємства "Електронмаш" був визнаний таким, що не відбувся.