Новини та ділова аналітика для проактивних

Кабмін прирівняв до паперових права водія, техпаспорт та студквиток із "Дії"

30 декабря 2021 — 11:02

29 грудня Кабінет Міністрів України ухвалив рішення прирівняти до паперових документів розміщені в застосунку "Дія" студентський квиток, посвідчення водія та технічний паспорт. Про це в Telegram повідомив у середу віцепрем'єр-міністр – міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.

"Україна стає світовим лідером із цифрових документів. Водійські права, техпаспорт та студентський у "Дії" – тепер на одному рівні з паперовими документами. Сьогодні Кабмін ухвалив дві постанови", – написав він.

Міністр зазначив, що з 2019 року зазначені документи "були дійсними в межах експериментальних проєктів і вдало себе зарекомендували".

"Студенти без проблем подорожували "Укрзалізницею" зі студентським у "Дії". За цей час сформували 751 тис. є-студентських, а також 4,4 млн водійських та 4,2 млн техпаспортів", – розповів Федоров.

Він пообіцяв, що поступово в "Дії" будуть доступними всі важливі для українців документи.

У Міністерстві цифрової трансформації зазначили, що постанови Кабміну набирають чинності від моменту публікації, а самі проєкти Мінцифри реалізує спільно з Міністерством внутрішніх справ та Міністерством освіти і науки.

Нагадаємо, раніше Мінцифри запустило в "Дії" бета-тест сповіщень про судові засідання.