Новини та ділова аналітика для проактивних

Командира розвідгрупи бойовиків "днр"засуджено до 9 років – СБУ

31 січня 2022 — 15:05

Суд засудив до 9 років позбавлення волі командира розвідувальної групи бойовиків. Він підбирав "кадри" для терористів та збирав інформацію для так званої "днр".

Про це повідомляє прес-служба СБУ, передає Нова Влада.

Встановлено, що командир бойовиків воював проти України, збирав розвіддані про ЗСУ і передавав інформацію про кількість, розташування позицій та передислокацію українських військ куротарам з Росії. Він також підбирав "кадри" до терористичних угруповань, вчив бойовиків веденню розвідувально-підривної діяльності.

За матеріалами слідства, мешканець Сарненського району Рівненської області у квітні 2014 року вступив до терористичної організації "днр". Він пройшов спеціальне навчання з бойової підготовки та згодом брав участь у боях проти українських військових, зокрема під час активної фази боїв за Дебальцеве у 2015 році.

Наразі зловмисник ховається від правосуддя на тимчасово непідконтрольній українській владі території Донецької області. Засудженого оголошено у розшук. Початок строку відбування покарання обчислюється з моменту його затримання та приведення вироку у виконанні.

Нагадаємо, раніше контррозвідники Служби безпеки України спільно з військовими ЗСУ затримали на лінії розмежування на Донбасі проросійського бойовика. Він намагався втекти від "знущань" ватажків.