Новини та ділова аналітика для проактивних

Правый сектор: кировоградская милиция требует взятки с дальнобойщиков

29 квітня 2014 — 12:41

В Кировоградской области водители-дальнобойщики регулярно становятся жертвами милицейского беспредела, заявляет Информационная служба «Правого сектора».

«Відійшовши від потрясінь революції, наші розбійники автошляхів із шевронами МВС на рукавах лише збільшили власне нахабство. При цьому вони користуються нестабільною ситуацією в країні. Так, однією із улюблених точок для поборів «даїшників» став блок-пост біля с. Гурівка Долинського р-ну (Кировоградская обл. – ред.). Гроші від водіїв вимагають відкрито. Вимоги скласти протокол ігнорують. Подібні ситуації спостерігаються і в інших місцях», – комментируют ситуацию в «Правом секторе».

Сразу после Революции Достоинства сотрудники ГАИ начали массово устанавливать на автомашины украинские флажки, а инспекторы перестали через каждые два километра выставлять посты со скоростными радарами. Начали патрулировать на дорогах и следить за общественным порядком.

«Вибух народного гніву, котрий розпочався 18 лютого, змусив міліцію частково отямитися і усвідомити, що вони – не господарі України, а слуги народу. Одначе каяття співробітників МВС було нещирим. Міліціонери просто почали боятися того, що за усі їхні злодіяння доведеться відповідати перед революційною стихією. Аби не дестабілізувати ситуацію, революціонери дали міліції своєрідний випробувальний термін. Проте вже не вперше співробітники МВС демонструють, що не бажають каятися і змінювати свою антинародну сутність», – считают в «Правом секторе».

Действительно имитация «служения народу» оборотнями в погонах продолжалась недолго. Буквально через месяц после Революции на подъездах к Киеву «гаишники» снова начали массово «прятаться в кустах» с радарами. Как известно, основной целью такой их деятельности традиционно является заработок на взятках: ловля водителей на превышение скорости с надеждой, что не особо принципиальные и разборчивые автовладельцы «дадут на лапу».