Новини та ділова аналітика для проактивних

Прикарпаття минулого року стало лідером з надходження коштів від малої приватизації

10 січня 2022 — 15:30

Івано-Франківська область у 2021 році стала лідером із залучення коштів від малої приватизації, слідом за нею йдуть Львівщина, Київ, Хмельниччина та Одещина, повідомляє пресслужба Фонду державного майна.

"У 2021 році Івано-Франківська, Львівська області, Київ, Хмельниччина та Одещина увійшли до рейтингу ТОП-5 регіонів по залученню коштів від малої приватизації, який підготував Фонд державного майна України. Лідер рейтингу – Івано-Франківська область – за цей період дала до держбюджету найбільше надходжень – понад 800 млн грн", - ідеться в повідомленні.

Згідно з рейтингом ФДМУ, Львівщина в 2021 році забезпечила 642 млн грн надходжень від приватизації до державного бюджету. Більшу частину цієї суми забезпечила успішна приватизація недіючої Львівської виправної колонії №48 – вартість активу на торгах сягнула 400 млн гривень. На місці занедбаного об’єкта новий власник планує створити сучасний кампус.

Київ замикає трійку лідерів з результатом 382 млн грн. Також столиця тримає пальму першості за показником середньої кількості учасників торгів – 7,5 особи.

Хмельниччина та Одещина посідають четверте та п’яте місця в рейтингу від Фонду держмайна з результатами 305 та 277,5 млн грн відповідно.

Як повідомлялося, у 2021 році від малої та великої приватизації до державного бюджету надійшло 5,07 млрд грн.