Новини та ділова аналітика для проактивних

Путін ввів війська в Україну і почав операцію на Донбасі. В Україні ввели військовий стан

24 лютого 2022 — 09:25

Президент РФ Володимир Путін заявив, що ухвалив рішення про проведення спеціальної військової операції у зв’язку із ситуацією на Донбасі. Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба у Twitter, заявив що Путін розпочав повномасштабну «загарбницьку» війну проти України, передає Нова Влада.

«Мною прийнято рішення про проведення спеціальної військової операції. Її мета — захист людей, які протягом восьми років зазнають знущань, геноциду з боку київського режиму. І для цього ми будемо прагнути демілітаризації та денацифікації України. А також передання до суду тих, хто вчинив численні криваві злочини проти мирних жителів, зокрема й громадян Російської Федерації», — заявив Путін у зверненні у ніч проти четверга.

Путін заявив, що дії РФ пов’язані не з обмеженням інтересів України, а із захистом самої себе від «тих, хто взяв Україну в заручники».

«Путін розпочав повномасштабну війну проти України. Тривають удари по мирних українських містах. Це загарбницька війна. Україна буде захищатися та переможе. Світ може і має зупинити Путіна. Час діяти — просто зараз», — написав Кулеба.

ада нацбезпеки і оборони України після російської атаки оголосила воєнний стан, про це у відеовключенні зранку заявив президент Володимир Зеленський..

«Хвилину тому я провів телефонну розмову з президентом Байденом. Сполучені Штати Америки вже почали гуртувати міжнародну підтримку”, – сказав Зеленський.

«Сьогодні від вас, від кожного з вас потрібен спокій. За можливості, залишайтесь, будь ласка, вдома. Ми працюємо. Армія працює. Працює весь сектор безпеки й оборони України. На зв’язку з вами буду постійно я, РНБО, Кабінет Міністрів України. Незабаром я знову вийду на зв’язок. Без паніки! Ми сильні, ми готові до всього. Ми всіх переможемо. Бо ми – це Україна. Слава Україні!» – заявив Зеленський у форматі короткого звернення-селфі для соцмереж.