Новини та ділова аналітика для проактивних

Суд залишив Порошенку запобіжний захід у вигляді особистого зобов'язання

11 лютого 2022 — 16:19

Київський апеляційний суд залишив без змін запобіжний захід Петру Порошенку. Він залишається під особистим зобов'язанням. Відповідне рішення ухвалили на засіданні суду.

У Державному бюро розслідувань вже прокоментували це рішення суду. У відомстві вважають, що у такий спосіб суд фактично визнав, що підозра депутату є обґрунтованою і підтверджується належними доказами.

"Київський апеляційний суд залишив чинним рішення Печерського райсуду Києва про обрання запобіжного заходу у вигляді особистого зобов'язання народному депутату Петру Порошенку. Цим рішенням суд фактично визнав, що підозру депутату було вручено законним способом, вона є обґрунтованою і підтверджується належними доказами", - заявили у відомстві.

Зазначимо, прокуратура вимагала скасувати рішення Печерського райсуду Києва та відправити Порошенка під вартою з альтернативою виходу під заставу в 1 млрд гривень. Проте апеляційна інстанція не задовольнила клопотання прокуратури та захисту та залишила запобіжний захід у силі.

Нагадаємо, 20 грудня 2021 року Петру Порошенку виписали підозру в державній зраді. За даними СБУ, слідство вважає, що в 2014-2015 роках тодішній президент поставив Україну в енергетичну залежність від РФ.

Зазначимо, 19 січня Печерський райсуд Києва обрав Порошенко запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання і наказав політику здати закордонний паспорт.