Новини та ділова аналітика для проактивних

Третій раунд переговорів між Україною та рф відбудеться 7 березня, – Арахамія

05 березня 2022 — 20:32

Третій раунд переговорів між Україною та росією відбудеться 7 березня. Про це член української делегації на переговорах, голова парламентської фракції "Слуга народу" Давид Арахамія повідомив у Facebook.

"Третій раунд перемовин відбудеться у понеділок", – написав він.

Арахамія не уточнив, де відбуватимуться переговори. Радник глави ОП Михайло Подоляк розповідав, що РФ погоджується проводити їх поки що лише на території Білорусі.

Нагадаємо, перший раунд переговорів відбувся 28 лютого у районі українсько-білоруського кордону.

"Українська та російська делегації провели сьогодні перший раунд переговорів, основною метою яких було припинення вогню та бойових дій на території України. Сторони визначили низку пріоритетних тем, за якими намітилися певні рішення. Заради того, щоб ці рішення отримали якісь можливості імплементації у логістичні рішення, сторони їдуть для консультацій у свої столиці. І сторони обговорили можливість найближчим часом проведення другого раунду переговорів, на яких ці теми матимуть конкретну практику розвитку", – заявляв після зустрічі Подоляк.

Після другого раунду переговорів, який відбувся 3 березня, українська делегація повідомила, що не одержала результатів, на які розраховувала. Арахамія повідомляв, що гуманітарні коридори – це "програма-мінімум" переговорів. Місця зустрічі делегацій не розкривали.