Новини та ділова аналітика для проактивних

Укрпошта відновлює авіасполучення до США

04 березня 2022 — 15:44

"Укрпошта" відновлює авіасполучення до США, доставлятимуться товари малого та середнього бізнесу до Нью-Йорка та гуманітарна допомога в Україну на зворотному напрямку.

Про це повідомляє прес-служба компанії, передає Нова Влада.

"Укрпошта" спільно з українською авіакомпанією WindRose в межах чартерної програми підтримки малого та середнього бізнесу відновили доставку відправлень до США через Польщу. Чартер доставлятиме експорт до Нью-Йорка раз на тиждень, а на зворотному шляху буде доставляти в Україну гуманітарну допомогу", – йдеться у повідомленні.

Перший рейс сполученням Варшава – Нью-Йорк заплановано на 8 березня. "Укрпошта" планує, що такі рейси для перевезення експорту та гуманітарної допомоги стануть регулярними.

Зазначається, що доставка гуманітарних вантажів із Польщі до України й до місця призначення "Укрпошта" здійснить за власний кошт. Водночас компанія Gloce air Cargo як генеральний агент (GSSA) авіакомпанії WindRose на території США бере на себе виконання всіх необхідних робіт із організації бронювання та координації обслуговування вантажу в аеропорту відправлення.

"Ми знайшли можливість підтримати тисячі українських підприємців, щоб вони не залишилися без роботи та могли доставляти свої товари на глобальні торговельні майданчики, зокрема на Amazon та Etsy. Крім того, чартер на шляху із США до України буде перевозити гуманітарну допомогу від міжнародної спільноти. Це продукти харчування, медичні засоби. На один рейс можна буде завантажити до 40 тонн гуманітарної допомоги", – прокоментував гендиректор "Укрпошти" Ігор Смілянський.

Доставка відправлень із території України до Варшави здійснюватиметься наземним транспортом, попередньо вони пройдуть необхідне митне оформлення на території України.