Новини та ділова аналітика для проактивних

УЗ запустила модернізовану електричку з Бахмута до Харкова

29 грудня 2021 — 19:30

АТ "Укрзалізниця" запускає на маршруті Бахмут – Харків – Бахмут модернізований електропоїзд. Це новий маршрут, який з’єднає Донецьку та Харківську області, повідомляє прес-служба компанії.

"Запускаємо ще один новий залізничний маршрут Бахмут – Харків – Бахмут, який значно поліпшить мобільність мешканців сходу України. Тут курсуватиме сучасний модернізований електропоїзд, який нещодавно було відремонтовано на власному підприємстві товариства", – зазначив голова правління АТ "Укрзалізниця" Олександр Камишін.

У складі електропоїзда 8 вагонів, у яких встановлено крісла з покращеними ергономічними властивостями, змонтовано сучасне освітлення, системи звукового та візуального оповіщення пасажирів. Також поїзд пристосований для перевезення маломобільних верств населення та має місця для велосипедів.

Усі роботи з модернізації електропоїзда було виконано на ПрАТ "Київський електровагоноремонтний завод".

Із Бахмута поїзд № 7096/7057 відправлятиметься щодня об 11:25 та прибуватиме до Харкова о 15:28. Зворотно він вирушатиме о 18:53 та прибуватиме до Бахмута о 23:00. Також поїзд робитиме зупинки на станціях Сіль, Сіверськ, Ямпіль, Лиман, Святогірськ Ізюм, Основа та інших.

Нагадаємо, сьогодні УЗ запустила перший Kyiv City Express.