Новини та ділова аналітика для проактивних

В Україні створили ще один сайт для іноземців, які хочуть допомогти воювати проти російських окупантів

06 марта 2022 — 14:30

З метою посилення відсічі російсько-фашистській агресії Міністерство оборони України у співпраці з українськими IT-волонтерами створили сайт для подачі заявок на вступ до International Legion for the Territorial Defence of Ukraine.

Про це повідомило Міноборони у Фейсбук, передає Нова Влада.

Крім того, волонтерськими зусиллями було організовано логістику з кордону Польщі до України та необхідний супровід. Сайт доступний за посиланням https://ukrforeignlegion.com/.

ДУЖЕ ВАЖЛИВО!!!

Якщо ви вирішили приєднатися до Легіону, заповніть форму на volunteersforua@gmail.com Обов’язково повідомте за цим емейлом або за вказаними нижче контактними телефонами необхідну і достатню інформацію про себе.

Контактні телефони:

+48794113549

+48794113403

Join the Foreign Legion
Good morning. If you have decided to join the Legion, please complete the form at volunteersforua@gmail.com. After registering, you will receive all the necessary information and assistance.

Contact phone:
+48794113549

+48794113403

Нагадаємо, раніше в Україні запрацював сайт fightforua.org, який містить всю необхідну інформацію для громадян іноземних держав, які хочуть приєднатися до Інтернаціонального легіону оборони України.