Новини та ділова аналітика для проактивних

Відсоток користувачів е-послуг в Україні зріс до 60%

30 декабря 2021 — 16:15

За 2021 рік уряд суттєво розширив для українських громадян можливості отримання послуг онлайн та мінімізував значну кількість бюрократичних процедур, повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час чергового засідання Кабінету міністрів України 29 грудня. 

"Найкращий показник якості роботи - це те, що все більша кількість громадян користуються е-послугами та оцінюють їхні переваги. Відсоток користування е-сервісами впродовж року зріс з 53% до 60%", - зауважив Шмигаль.

Як зазначив прем’єр-міністр, за 2021 рік на порталі "Дія" додалося більше 20 електронних послуг, а в мобільному застосунку "Дія" реалізовано 15 нових послуг та впроваджено відображення 6 нових цифрових документів, зокрема внутрішнього та міжнародного COVID-сертифікатів.

"Цього року також почалася цифровізація соціальних послуг. Запроваджено нову Єдину інформаційну систему в соціальній сфері, що дозволить автоматизувати всі процеси у галузі, зменшити час отримання послуг та забезпечити їх кращу адресність", - підкреслив Шмигаль.

Він зауважив, що система дозволить економити для держбюджету близько 10 млрд грн щорічно на процесингу соціальних послуг.