Новини та ділова аналітика для проактивних

Всесвітній економічний форум у Давосі перенесли на кінець травня

22 января 2022 — 09:00

Всесвітній економічний форум, який відкладали протягом двох років через пандемію, відбудеться у швейцарському Давосі 22-26 травня 2022 року, про це повідомляє прес-служба форуму.

Зустріч буде присвячена темі «Спільна робота, відновлення довіри». Форум стане першим глобальним особистим заходом світових лідерів з початку пандемії у 2020 році.

«Щорічна зустріч 2022 року, яка повертається в Давос-Клостерс після дворічної перерви, запропонує світовим лідерам можливість підвести підсумки стану світу та сформувати партнерські відносини і політику на вирішальний період у майбутньому. Теми порядку денного включатимуть відновлення після пандемії, боротьбу зі зміною клімату, побудову кращого майбутнього для роботи, прискорення капіталізму зацікавлених сторін та використання технологій Четвертої промислової революції», — сказано у повідомленні.

«Після всіх віртуальних зустрічей, що відбулися за останні два роки, лідери з політики, бізнесу та громадянського суспільства повинні знову зібратися особисто. Нам потрібно створити атмосферу довіри, яка справді потрібна для прискорення спільних дій і вирішення численних проблем, з якими ми стикаємося», — заявив засновник та виконавчий глава ВЕФ Клаус Шваб.

Нагадаємо, щороку наприкінці січня в швейцарському Давосі відбувається зустріч Всесвітнього економічного форуму, яка збирає світову правлячу еліту політики та бізнесу.

Нагадаємо, у Давосі підписали вигідну для України угоду.