Новини та ділова аналітика для проактивних

Юлію Тимошенко підтримали ради по всій країні щодо зниження ціни на газ

18 лютого 2021 — 13:13

Понад 460 рад різних рівнів провели позачергові сесії та направили офіційні звернення до Уряду з вимогою реально знизити тарифи для населення. Місцеві депутати наполягають на впровадженні ініціативи Юлії Тимошенко щодо спрямування на потреби населення газу вітчизняного видобутку та газу із наших підземних сховищ за ціною закупки, що знизить вартість кубометру до 3 гривень.

На Фейсбук Юлія Тимошенко подякувала місцевим депутатам за те, що відгукнулися і підтримали цю важливу ініціативу.

«Це найпереконливіший доказ того, що люди розуміють – влада їх дурить. Ніякого реального зниження тарифів не відбулося. Українців змушують платити 9 гривень за кубометр газу, ціна якого насправді не перевищує 3 гривні», – обурилася лідер «Батьківщини», і запевнила, що з цим не миритиметься ані суспільство, ані її команда.

На думку політика, ігноруванням проблеми уряд лише погіршує непросту ситуацію і ще більше дратує людей, які почуваються кинутими напризволяще.

«Наша фракція наступного пленарного тижня знову вимагатиме від парламенту відкласти всі справи і взятися за розгляд законопроєкту №4680, який за лічені тижні дозволить знизити ціну на газ втричі. Національні ресурси мають працювати на людей, а не збагачувати чиновників-корупціонерів!», – закликала Юлія Тимошенко.

Нагадаємо, на початку січня лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко одна з перших відреагувала на тарифні протести, що відбулися по всій країні. На своїй офіційній Фейсбук-сторінці вона запропонувала швидкий та ефективний план подолання кризи, а також закликала місцевих депутатів від «Батьківщини» і всіх небайдужі сили вимагати від центральної влади негайного зниження ціни на газ.

На законодавчому рівні тарифну кризу покликаний подолати розроблений «Батьківщиною» законопроєкт 4680, який знизить ціну на газ для людей утричі. У ньому пропонується направити на потреби домогосподарств дешевий газ українського видобутку. Імпортний газ, закачаний у сховища влітку за низькими цінами, пропонується продавати людям за ціною закупки, врахувавши лише витрати на його транспортування й зберігання.

Крім того, лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко звернулася до прем’єр-міністра України із депутатським запитом, в якому вимагає надати інформацію щодо обсягів закачаного у підземні сховища газу і ціну його закупки, і тим самим довести, що влада не мала жодних підстав збільшувати тарифи, а навпаки – мала їх знизити.

Нагадаємо, що Київська міська рада підтримала рішення, ініційоване фракцією «Батьківщина», про звернення до Президента України, Верховної Ради та Кабінету Міністрів з вимогою знизити тарифи на житлово-комунальні послуги.