Новини та ділова аналітика для проактивних

Google змінить політику приватності на смартфонах з Android

18 лютого 2022 — 16:50

У Google оголосили, що вводять для смартфонів на ОС Android рішення, які обмежуватимуть передачу даних третім особам — раніше схоже рішення ввела на своїх смартфонах Apple.

Про зміни у політиці конфіденційності йдеться у повідомленні компанії, передає Нова Влада.

Компанія шукає заміну рекламному ідентифікатору advertising ID, який зараз присвоюється кожному пристрою Android і дозволяє таргетувати рекламу.

«Ми оголошуємо про багаторічну ініціативу створення „пісочниці конфіденційності“ (Privacy Sandbox) на Android з метою впровадження нових, більш приватних рекламних рішень. Зокрема, ці рішення обмежуватимуть передачу даних третім особам і працюватимуть без крос-додаткових ідентифікаторів, включаючи рекламний ідентифікатор», — йдеться в повідомленні Google.

Також у компанії заявили, що вивчають технології, які знижують ймовірність прихованого збору даних.

«Наша мета з "пісочницею конфіденційності" на Android - розробити ефективні рекламні рішення, що підвищують конфіденційність», - зазначили в компанії.

У Google зазначили, що поки компанія працює над новими рішеннями, існуючі функції рекламної платформи будуть підтримуватися протягом щонайменше найближчих двох років.

Нагадаємо, раніше Google випустив і презентував першу версію Android 13 для розробників, яка включає ряд нових функцій і візуальних змін.