Новини та ділова аналітика для проактивних

Музикант Богдан Полосенко розказав як виникла пісня про війну та бійців тероборони

09 серпня 2022 — 13:36
Пісня з’явилась після спілкування музиканта з військовими

Співак та музикант Богдан Полосенко (псевдонім Бо Бро) представив нову пісню про бійців територіальної оборони «Звідки ти бро? Я з ТрО!» (прослухати можна за лінком).

Як розказав Богдан, 24 лютого о 6-тій ранку йому товариш повідомив, що рашисти бомблять село біля Шостки.

«Дружина в сльозах каже – під вікнами проїхав танк, діти, заклеювання вікон, збори речей, адреналін, повітряні тривоги паніка… З родиною перебралися до «бункера» – підвал офісу, де працював. Там був організований гуманітарний штаб. Кожен робив що міг. Буревій змін змусив мене записувати реп на очевидну тему… Серед цивільних і військових, які організовували оборону Білогородського району познайомився з полковником Дмитрашківським. Він послухав мій реп і зауважив: чому немає пісні про ТрО?», – розповідає про виникнення ідеї пісні співак.

Як продовжує автор, «наступного ранку я прокинувся з приспівом в голові: «Звідки ти бро? Я з ТрО!» Половина справи була зроблена. Залишалося загорнути приспів в сильні слова. Що і було зроблено. Коли пісня була готова з мінімальним аранжуванням, треба було знайти студію звукозапису. Згадав, що 8 років тому підвозив звукорежисера і власника студії «PROUND RECORDS»  Євген MALAN. Набрав його, скинув приспів. Євген сказав – музика г…но, а слова бест! Вже наступного дня на студії почалася робота».

Богдан Полосенко народився в Боярці  у 1982 році. Живе у Білогородці. Змінив з кілька десятків професій від столяра до менеджера з продажів. Шкільний щоденник був червоним від зауважень вчителів. З 8-го класу писав вірші. З дорослішанням (з 2014-го) тематика віршів пов’язана з Революцією гідності, війною. Першу пісню записав у 15 років на комп’ютерній програмі денсмашін. На першому курсі, коли був студентом (з Університету ім. Шевченка – менеджер міжнародного туризму – вигнали, а з «Кулька» сам пішов, після сварки з проректором) друзі запросили в «Промзону» (клуб на Шулявці). Там читали репчик «Кровосток» та виступали тогочасні модні/популярні реп-виконавці.

«Цей драйв дав розуміння, що маю робити щось подібне», – каже Богдан Полосенко.