Новини та ділова аналітика для проактивних

Побито вічний рекорд Сергія Бубки

23 вересня 2020 — 09:59

Шведський стрибун з жердиною Арман Дюплантіс на етапі «Діамантової ліги» з легкої атлетики в Римі побив світовий рекорд Сергія Бубки – він стрибнув на 6 метрів і 15 сантиметрів. Стрибок Сергія Бубки на 6,14 був найкращим результатом аж з 1994-го року, тоді на турнірі в Італії радянський (український) легкоатлет встановив свій останній з 35 світових рекордів.

Тепер він упав – завдяки шведу Арману Дюплантісу, якому тільки через два місяці виповниться 21 рік. Бубка теж був раннім рекордсменом, але він все ж почав розривати мир трохи пізніше – вже в 21.

Бубка щасливий, що його рекорд побили – так стрибки з жердиною виходять із застою. Сам Сергій Бубка, до речі, зовсім не розчарований, а навпаки радий за стрибуна – повідомляє портал Рейтингу Букмекерів:

«Вітаю Армана з тим, що він побив мій рекорд. Приголомшливий результат. Щасливий за нього і його батьків. Вони прекрасні люди. А також щасливий за легку атлетику і спорт в цілому, тому що у нас є така яскрава зірка на роки вперед. Всього найкращого і вперед до нових висот!», – написав він у Twitter.

Його радість неважко пояснити: деякі легкоатлетичні види дуже страждають від застою світових рекордів. Наприклад, інтерес до окремих дисциплін – таких, як спринтерський біг – постійно підігрівається гонкою за рекордами і установкою унікальних досягнень. У жіночій жердині те ж саме відбувалося, коли Олена Ісінбаєва стала першою, хто стрибнув вище п'яти метрів – це стрепенуло всю індустрію, сама Ісінбаєва швидко стала суперзіркою, вона впізнавана у всьому світі до сих пір, як і Бубка.