Новини та ділова аналітика для проактивних

Українська дистанційна школа надала учням на тимчасово окупованих територіях можливість безкоштовно закінчити начальний рік

05 травня 2022 — 17:45

У межах укладеного Меморандуму про співпрацю Міністерства освіти та науки України (МОН) із приватною дистанційною школою «Атмосферна Школа» для учнів 1-11 класів, усім здобувачам освіти, які залишилися на тимчасово окупованих територіях, надається можливість на безоплатній основі завершити навчальний рік і отримати відповідні документи. Про це Новій Владі повідомили у прес-службі «Атмосферної школи».

Програма, у рамках якої проходитиме дистанційне річне оцінювання, отримала назву «Український освітній бастіон». Її головна мета – дозволити учням завершити навчальний рік за державними стандартами, оскільки на тимчасово окупованих російськими військами територіях вчителів насильно змушують переходити на російську програму навчання.

«В умовах правового режиму воєнного стану важливо забезпечити права учнів на продовження здобуття освіти, зокрема, в установленому порядку перевести їх на наступний рік навчання, видати свідоцтва, табелі та документи про здобуття освіти», – зазначають у МОН.

Для проходження річного оцінювання в дистанційній формі батькам достатньо написати заяву на вступ дитини до навчального закладу на сайті «Атмосферної Школи» та мати доступ до інтернету для навчання. Про інше подбали освітяни.

«Нашим першочерговим завданням, як дистанційної школи, є успішне завершення усіма українськими учнями навчального року. Це включає як своєчасне засвоєння навчальної програми, так і атестацію школяра та переведення його до наступного класу. Утім ми розуміємо, що у наших реаліях на тимчасово окупованих територіях зробити це не так просто. Тому у співпраці з МОН ми знайшли можливість вирішити цю проблему. Відтепер учні із ТОТ можуть мати безкоштовний доступ до усіх навчальних матеріалів нашої школи, пройти річне оцінювання за 2021/2022 навчальний рік, отримати табель та перевестися до наступного класу. Це можна зробити протягом літа», – повідомила Тетяна Серебрянська, директорка «Атмосферної Школи».

«Атмосферна Школа» навчає школярів дистанційно за очною програмою 1-11 класів, що повністю відповідає навчальній програмі, затвердженій МОН України. Дистанційна школа є ліцензованим освітнім закладом та має право надавати учням, які успішно склали іспити, свідоцтва про загальну середню освіту державного зразка. З початком війни в Україні «Атмосферна Школа» зробила безкоштовним пакет «Слухач», який надає учням доступ до всього навчального контенту школи.

Також безоплатний онлайн-доступ до навчальної платформи до кінця 2021-22 навчального року надала дистанційна школа «Оптіма».