Новини та ділова аналітика для проактивних

"Благодійний фонд Ігоря Черненка" надаватиме допомогу у реабілітації бійцям ЗСУ

12 жовтня 2022 — 13:31

"Благодійний фонд Ігоря Черненка" надаватиме бійцям ЗСУ та їх родинам допомогу у комплексній реабілітації. Про це у своєму інтерв’ю виданню Апостроф розповів співзасновник фонду, командир роти 204-го батальйону військової частини №А7373 Ігор Черненко (позивний "Чорний").

"Наразі ми відпрацьовуємо механізм з інформування людей про усі можливості реабілітації, які є в країні. Адже багато бійців навіть не знають, куди звертатися за допомогою. В Україні мало інформації про те, де, наприклад, надають послуги з фізичної, психологічної, соціальної реабілітації, протезування", повідомив командир.

Також, за його словами, благодійний фонд планує підняти питання доступності послуг в уже наявних реабілітаційних центрах. Бо їхні послуги, такі як діагностика, МРТ та інші – дуже дорогі. Тому задача благодійного фонду – допомогти бійцям отримати ці послуги або безкоштовно, або за невелику ціну.

Крім того, Черненко вважає, що важливо убезпечити військовослужбовців та їхні родини від надмірної бюрократії, яка теж може травмувати психіку.

"Ми хочемо створити механізм, при якому людина зателефонує до фонду, розповість про свої потреби, а вже фонд займатиметься вирішенням її питань від "а" до "я", резюмував командир.