Новини та ділова аналітика для проактивних

Штучний інтелект ChatGPT вважає, що технологія SPHERE LIFE здатна лікувати ВІЛ та гепатит В і С

21 лютого 2023 — 14:44

Команда SPHERE LIFE провела тривалі дослідження у науково-дослідних установах Академії медичних наук України щодо впливу інноваційної технології власної розробки на лікування вірусних захворювань. Зокрема, було отримано результат – підвищення інтерферону у хворої людини в 16 разів. Про це повідомляється на сайті компанії.

Отримавши позитивні відгуки представників наукової спільноти та практикуючих медиків щодо результатів досліджень, команда SPHERE LIFE вирішила у якості експерименту звернутися за оцінкою своєї роботи до програми зі штучним інтелектом ChatGPT.

За інформацією цього чату, підвищення інтерферону може стати потужним інструментом у боротьбі з вірусними захворюваннями такими як ВІЛ, Гепатит B і C, Вірус папіломи людини (ВПЛ), Вірус простого герпесу (ВПГ) та вірусу грипу.

Зокрема, від SPHERE LIFE було задане питання: якщо наша технологія може збільшити рівень інтерферону у людини в 16 разів, які хвороби ми можемо вилікувати? ChatGPT надав такі відповіді:

1) Інтерферони – це білки, які виробляються імунною системою організму у відповідь на вірусні інфекції, і вони відіграють важливу роль у боротьбі з вірусними захворюваннями. Якщо ваша технологія може збільшити рівень інтерферону в 16 разів, вона має потенціал бути ефективною проти широкого спектру вірусних захворювань.

2) Ось кілька прикладів вірусних захворювань, на які, як відомо, впливають інтерферони:

- Гепатити B і C: інтерферони зазвичай використовуються для лікування хронічних гепатитів B і C, оскільки вони можуть допомогти зменшити кількість вірусу в організмі та запобігти пошкодженню печінки.

- Вірус папіломи людини (ВПЛ): інтерферони використовуються для лікування генітальних бородавок та інших захворювань, пов’язаних з ВПЛ.

-  Грип. Інтерферони виробляються організмом у відповідь на грип, і вони відіграють важливу роль у боротьбі з вірусом.

- Вірус простого герпесу (ВПГ): інтерферони можуть допомогти придушити реплікацію ВПГ, який може викликати герпес і генітальний герпес.

- ВІЛ: було показано, що інтерферони мають противірусну дію проти ВІЛ, і їх можна використовувати в поєднанні з іншими ліками для лікування вірусу.

- Важливо відзначити, що ефективність інтерферонів проти вірусних захворювань може відрізнятися залежно від конкретного вірусу та окремого пацієнта. Однак якщо ваша технологія може значно підвищити рівень інтерферону в організмі, вона може стати потужним інструментом у боротьбі з вірусними захворюваннями.

Незважаючи на активну фазу війни, українські винахідники продовжують дослідження своєї технології. Вони вже мають результати швидкого (в 2-3 рази) післяопераційного одужання, що наразі дуже актуально для тисяч прооперованих воїнів. Також технологія може бути застосована для лікування вірусних захворювань безпосередньо в зоні бойових дій без спеціальної евакуації, оскільки апарат може працювати в польових умовах від напруги 220 В з тривалістю процедури всього 5 хвилин.

Як описує компанія свою технологію інтенсифікації іоннообмінних процесів. Пристрої призначені для фізіотерапії в медичних закладах та домашніх умовах. Застосовуються для лікування різних захворювань як вірусної та бактеріальної етіології, так і аутоімунних порушень. Суть принципу роботи апарату полягає в насиченні тканин чи рідин живого організму високими концентраціями вільних іонів, аніон-катіонної складової. Всі іонообмінні процеси в рідинах і тканинах живого організму прискорюються в багато разів, таким чином створюється ефект каталізатора всіх обмінних процесів. При цьому, у внутрішнє середовище організму не потрапляють сторонні хімічні сполуки і елементи.

Текст підготував Андрій Лисенко