Новини та ділова аналітика для проактивних

BlaBlaCar припиняє розвиток свого бізнесу на росії

13 березня 2022 — 11:20
В Україні компанія адаптувала свою платформу для водіїв-волонтерів та біженців

Найбільший у світі стартап для поїздок BlaBlaCar припиняє розвиток свого бізнесу на росії. Про це Forbes розповіли представники компанії, передає Нова Влада.

В Україні, натомість, французька компанія адаптувала свою платформу для водіїв-волонтерів та біженців.

«BlaBlaCar припиняє розвиток свого бізнесу в Росії через війну і санкції ЄС. Компанія більше не буде інвестувати в Росію та розвивати її ринок. Російський сервіс BlaBlaCar був неприбутковим», - сказано у повідомленні.

Щоб захистити понад 100 російських співробітників, BlaBlaCar залишить платформу в поточному вигляді, але ізолює свою російську діяльність від решти компанії.

Для 85 співробітників з України BlaBlaCar пропонує фінансову, матеріально-технічну та психологічну підтримку, а також допомагає їм переїхати у безпечніші місця.

Також компанія адаптувала свою карпулінгову платформу для водіїв-волонтерів та біженців.

В Україні, Польщі, Румунії та Угорщині водії тепер можуть пропонувати безкоштовні поїздки на BlaBlaCar та брати стільки пасажирів, скільки зможуть.

Користувачі BlaBlaCar вже допомогли 80 000 українцям дістатися більш безпечного місця.
У Західній Європі автобуси BlaBlaCar, що сполучають найбільші міста у 9 країнах, безкоштовні для українських біженців.

«BlaBlaCar виступає проти будь-яких актів війни та проти руйнувань, які спостерігаються сьогодні в Україні. Ми висловлюємо нашу глибоку підтримку українському населенню та найтепліші слова подяки членам спільноти та співробітникам BlaBlaCar, які продемонстрували єдність протягом останніх двох тижнів», - додали у компанії.