Новини та ділова аналітика для проактивних

Британія збирається розірвати угоди з "дочкою" Газпрому

17 березня 2022 — 18:10

Британські держоргани намагаються розірвати зв'язки з Gazprom Marketing & Trading Retail Ltd., яка постачає понад 20% промислового та комерційного газу в країні, - пише Bloomberg, передає Нова Влада.

При цьому держоргани шукають способи мінімізувати втрати, пов'язані з розірванням поточних контрактів і підписанням нових. Вторгнення Володимира Путіна в Україну сколихнуло енергетичні ринки та підняло ціни до рекорду.

"Надзвичайно важливо, щоб ми досліджували всі можливі шляхи, щоб гарантувати, що гроші британських платників податків не фінансують військову машину Путіна", - йдеться у заяві представника уряду.

"Ось чому ми вивчаємо всі варіанти того, як ми можемо далі розірвати зв’язки з компаніями, які підтримують режими Росії та Білорусі", - додав він.

"Уряд тісно співпрацює з радами та іншими державними органами, щоб забезпечити їх спроможність дотримуватися фінансових та інвестиційних обмежень щодо Росії", - додав представник уряду.

Нагадаємо, 24 лютого рф вторглася в незалежну Україну і влаштувала в країні справжній колапс. Окупанти не тільки захоплюють військові частини, аеропорти та інші стратегічні об’єкти, а й стріляють по мирних жителях і багатоповерхівках міста.