Новини та ділова аналітика для проактивних

Квартири в центрі Хмельницького: яку новобудову обрати?

24 грудня 2021 — 10:38

На правах реклами

Тисячі людей мріють про власне житло. На ринку нерухомості незмінно цінується затишний варіант з хорошим розташуванням та комфортним плануванням. Великий відсоток житлового фонду у Хмельницькому – це старі «панельки» та «хрущовки», які зовсім не відповідають наведеним вимогам. Новобудови Хмельницького допоможуть розв'язати житлову проблему.

image1_-_kopiya.jpg

Загальні відомості про новобудови Хмельницького

Придбати квартиру в новобудові можна як в готовому, так і в будинку, що ще споруджується. За допомогою онлайн-сервісу OLX знайдуться будь-які квартири Хмельницький пропонує як інвесторські варіанти, так і вже здані. Завдяки системі фільтрів сервісу OLX можна визначитися з багатьма показниками будинку та квартири, це суттєво прискорить пошуки.

Новозведені споруди в центрі міста мають цілий ряд переваг:

  • використання нових будівельних матеріалів високої якості;
  • будівельний процес, який відбувається за всіма міжнародними нормами;
  • сучасні надійні комунікації;
  • затребуваний метраж приміщень;
  • зручна транспортна розв’язка;
  • можливість придбати житло безпосередньо у забудовників (тобто не треба сплачувати комісії).

Розглянемо два приклади сучасних новобудов Хмельницького.

ЖК Фонтан – елітна нерухомість

Житловий комплекс «Фонтан» розташовано на вул. Подільській, 70, навпроти ТРЦ «Подільській». Об’єкт оточений розвиненою інфраструктурою – поруч є школи, дитячі садочки, кафе, супермаркети, ресторани, медичні центри. Поряд розташовані зупинки громадського транспорту.

У житловому фонді є 2-кімнатні та 3-кімнатні квартири з підключеними комунікаціями та індивідуальним опаленням, найбільша площа – 86 квадратних метрів. Слід відзначити, що вартість житла в ЖК «Фонтан» значно вища, ніж в інших новобудовах завдяки розташуванню, наявності панорамного засклення, утепленню мінеральною ватою, власній території, а також тому, що на поверсі знаходиться невелика кількість квартир.

ЖК Grand Palace – житло вищого класу

ЖК Grand Palace розташовано на вул. Подільській, 115, це новобудова бізнес-класу, яка збудована за монолітно-каркасною технологією, цегляні стіни утеплені мінеральною ватою. Перевагою є індивідуальне опалення.

В житловому фонді є 1-, 2- та 3-кімнатні квартири. На території ЖК передбачені тераси, паркінг, торговий центр, басейн з терасою, медичний центр. Неподалік розташована школа, дитячий садок, супермаркети, лісопаркова зона.