Новини та ділова аналітика для проактивних

Mercedes відкликає 800 тис. авто по всьому світу

10 января 2022 — 14:45

Компанія Mercedes-Benz оголосила глобальну відкликну компанію через ризик загоряння дизельних двигунів. Вона торкнеться понад 800 тисяч автомобілів марки по всьому світу, повідомляє видання Bild.

При цьому, німецька газета опублікувала лист, відправлений компанією зацікавленим клієнтам. Під відгук потрапляють моделі GLC, GLE, GLS, C -, E - і S-класу, CLS і позашляховик G-класу з дизельними двигунами OM 654 або OM 656, випущені в період з січня 2017 по жовтень 2021 року.

Причиною є дефект насоса охолоджуючої рідини, перегрів якого може привести до загоряння. Пікантність ситуації полягає в тому, що хоча Mercedes і оголосив відкликну компанію, відремонтувати автомобілі він не в змозі – через пандемію коронавірусу виробник відчуває гостру нестачу запчастин.

Тому, до зникнення дефіциту компанія рекомендує власникам дизельних машин... "експлуатувати їх з особливою обережністю і обмежити використання до необхідного мінімуму". Незрозуміло, що під цим мається на увазі, але в разі подачі судових позовів, штутгартська марка тут же переадресує їх постачальнику бракованих насосів.

Зі свого боку в Mercedes заявляють, що щосили працюють над вирішенням виниклої проблеми. Перша хвиля відкликальної кампанії почнеться вже в другій половині січня 2022 року.

Нагадаємо, рік тому компанія Mercedes-Benz відкликала понад 1,3 мільйона автомобілів через випадки неправильної роботи системи виклику екстрених служб.