Новини та ділова аналітика для проактивних

ПриватБанк запустив новий сервіс для бізнесу

26 січня 2022 — 15:15

«ПриватБанк» запустив новий сервіс для підприємців та корпоративних клієнтів «Бюджет», який дозволяє в «Приват24 для бізнесу» отримувати інформацію про наявність або відсутність заборгованості з податків з деталізацією за видами податків, причинами виникнення заборгованості тощо.

Про це йдеться у повідомленні банку, передає Нова Влада.

Як повідомляється, щоб отримувати інформацію про податкову заборгованість онлайн, достатньо у веб-версії «Приват24 для бізнесу» вибрати з каталогу послуг та підключити послугу «Електронний документообіг».

Далі у вкладці «Бюджет» треба вибрати рік, за який необхідно отримати інформацію, натиснути кнопку «Створити запит» і підписати електронним підписом (SmartID, файловим КЕП або ключем іншого АЦСК).

За наявності податкової заборгованості клієнту достатньо вибрати податок та натиснути кнопку «Оплатити».

Платіж буде створено автоматично, клієнту потрібно лише вибрати рахунок для списання та вказати період оплати, а також, при необхідності, відкоригувати суму. Після підписання та відправлення платежу податок сплачено. Натиснувши на кнопку «Детальніше», буде доступний для скачування файл з таблицею у розрізі податків.

Нагадаємо, «Приватбанк» встановив з 15 січня 2022 року для бізнес-клієнтів єдиний базовий розмір комісії за послуги еквайрингу у торгівельних точках (прийому платежів за банківськими картками) у розмірі 1,8%.