Новини та ділова аналітика для проактивних

УКАБ створив онлайн платформу про збитки аграрному сектору Україні від російських загарбників

30 травня 2022 — 16:36
Ціль – оцінка збитків для подальшого відшкодування

Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» (УКАБ) за підтримки партнерів створила електронну платформу для збору інформації про завдані збитки аграрному сектору України від війни з росією – damagedagro.in.ua.

Нова Влада виступає медіа-партнером цієї ініціативи.

Ціль платформи – фіксація та документація завданих збитків та шкоди для опрацювання органами державної влади та подальшого відшкодування та компенсацій.

Як пояснюють в УКАБ, «війна поставила під загрозу, зокрема продовольчу безпеку світу. Російські війська цілеспрямовано мінують поля, викрадають та підривають сільськогосподарську техніку, знищують об’єкти аграрної інфраструктури. Оцінка завданих збитків – це важливий етап в подальшій відбудові аграрного потенціалу України».

Серед видів майна, які можна фіксувати як зруйновані, викрадені чи пошкоджені:

а) земельні ділянки;

б) інфраструктурні об’єкти;

в) сільськогосподарська техніка;

г) вантажні та легкові автомобілі;

ґ) запаси ресурсів;

д) обладнання та устаткування;

е) продукція тваринництва та рослинництва.

«Місія платформи – це консолідація даних та їх опрацювання. Важливо розуміти в яких регіонах, які саме збитки були завдані. Саме тому УКАБ за сприяння президії створив спеціалізовану платформу саме для аграрного сектору», сказав генеральний директор УКАБ Роман Сластьон.

Електронна платформа для збору інформації про завдані збитки аграрному сектору України від війни з росією реалізована за підтримки: МХП, Агро-Регіон, Agricom Group, Gals Agro та AMAZONE.