Новини та ділова аналітика для проактивних

Український стартап для фрилансерів Workee підняв $600 000 у pre-seed раунді

12 февраля 2022 — 13:15

Український застосунок для фрилансерів Workee закрив pre-seed раунд. Очолив інвестиційний раунд чеський фонд Lighthouse Ventures, пише Tech.eu.

Український стартап Workee Ігоря Баумана, Артема Канакі та Євгена Кисельова закрив pre-seed раунд. Проєкт для пошуку клієнтів фрилансерами отримав $600 000 інвестицій. Раунд очолив чеський фонд Lighthouse Ventures. Також до інвестиційного портфеля приєдналися український Brise Capital, Startup Wise Guys та засновник Geek Ventures Ігор Маганок.

«Ми в BRISE спостерігали за компанією практично з самого її народження в травні 2020 — із засновниками познайомились на другий місяць після формування ідеї та створення першої презентації. Відтоді постійно були в тісній співпраці», — зазначив керівний партнер Brise Capital Олександр Яценко.

Залучені кошти спрямують на подальший розвиток на ринку фрилансу в США. Також 2022 року засновники Workee планують потроїти свою команду.

Бауман, Канакі та Кисельов заснували Workee 2020 року. Платформа допомагає фрилансерам без коду створити власний сайт для зустрічі з клієнтами. Самозайняті спеціалісти, як-от тренери, консультанти, репетитори та юристи, можуть в одному місці керувати всіма замовленнями, бухгалтерією та іншими робочими процесами.

Наразі послугами Workee користується понад 1000 фрилансерів США. 2021 року Workee потрапив до фіналу конкурсу IT Arena. Також команда проєкту пройшла інкубацію в eō Business Incubators.

Нагадаємо, раніше український стартап Remo, що створює робочі місця для віддаленої роботи, залучив $1 млн інвестицій.