Новини та ділова аналітика для проактивних

Українсько-американський стартап залучив $2 млн на екосистему для далекобійників

05 февраля 2022 — 11:30

Українсько-американський стартап Cargofy, який допомагає далекобійникам оптимізувати маршрут та уникати недовантажених поїздок, залучив $2 млн у seed-раунді.

Лід-інвестором виступив JKR Investments Group, у раунді також взяли участь Flyer One Ventures та інвестори Мурат Абдрахманов, Ханну Турунен та інші.

Повідомляється, що залучені кошти компанія планує витратити на масштабування та розширення функцій продукту.

«Індустрія електронної комерції потребує рішень, що модернізують логістичну інфраструктуру. Мета Cargofy — зробити процес транспортування таким же легким і зрозумілим, як замовлення таксі, що є дуже актуальним для ринку», — зазначив співзасновник і СЕО JKR Investment Group.

У подальших планах компанії також активний розвиток мережі із самозайнятих перевізників, яких у США понад 350 тисяч.

Оскільки такі перевізники не мають можливості самостійно розвивати бренд, підтримку клієнтів та багато інших напрямків, у Cargofy працюють над введенням таких функцій у свій сервіс.

Як зазначив генеральний партнер Flyer One Ventures Віталій Лаптенок, логістика стає все популярнішою індустрією для технологічних рішень. За його словами, це багато в чому обумовлено розміром ринку $5 трлн або 6% світового ВВП. При цьому автомобільним транспортом перевозиться близько 80% вантажів.

Нагадаємо, українка запустила стартап для онлайн-перевірки шкільних домашніх завдань

За матеріалами AIN.UA