Новини та ділова аналітика для проактивних

Держприкордонслужба зареєструвала два спільні з США проєкти на $25 мільйонів

28 грудня 2021 — 15:45

Державна прикордонна служба зареєструвала проєкт міжнародної технічної допомоги обсягом $20 млн відповідно до затвердженого рішенням уряду вимог, повідомляє прес-центр Держприкордонслужби.

"Держприкордонслужба України спільно з відділом з правоохоронних питань Посольства США в Україні провели дуже важливу роботу для посилення спроможностей прикордонного відомства. Ми щиро вдячні нашим партнерам за допомогу в підвищенні потенціалу служби. Результатом нашої співпраці став новий Проєкт міжнародної технічної допомоги. Зважаючи на старі та нові виклики, він направлений на безпеку північного та східного кордонів України", - зазначив голова відомства Сергій Дейнеко.

Проєкт розпочнеться вже в січні і буде реалізований протягом року. Обсяг домовленого фінансування – $20 млн. Він сприятиме забезпеченню першочергових потреб прикордонних підрозділів. Зокрема йдеться про засоби відеофіксації та безпілотні комплекси, індивідуальний захист прикордонників, а також забезпечення їх розташування в польових умовах, посилення транспортом та засобами.

Реципієнтами проєкту є всі прикордонні загони на кордоні з Росією та Білоруссю.

Крім того, в межах співробітництва з Державним Департаментом США за Програмою питань експортного контролю та безпеки кордонів (EXBS) днями також зареєстровано ще один Проєкт.

"За ним партнери допоможуть нам в розвитку інфраструктури кордону. Зокрема, це буде допомога в нарощенні можливостей відомства елементами, що використовуються в облаштуванні кордону та розбудові систем дистанційного спостереження. Обсяг фінансування погоджено у розмірі $4,5 млн", – відмітив керівник ДПСУ.