Новини та ділова аналітика для проактивних

Голова комітету Сенату з розвідки заявив, що посилення агресії рф тільки збільшить підтримку США Україні

14 липня 2022 — 13:25
Допомога буде надаватись за всіма ключовими напрямками

Американський сенатор від штату Вірджинія, голова комітету Сенату з розвідки Марк Уорнер заявив, що посилення агресії росії проти України спричинить посилення підтримки України з боку США. Сенатор також наголосив, що продовжить роботу над допомогою Україні в галузях безпеки, розвідки та на дипломатичному рівні.

Про це він сказав у коментарі виданню Guildhall.

«Жорстокі дії та риторика, які ми бачимо у путіна в останні місяці, лише продовження довгої серії наступальних дій президента росії. Посилена агресія росії лише посилить підтримку США нашим українським партнерам та зміцнить колективну оборону НАТО», – заявив американський політик.

Як підсумував сенатор Марк Уорнер: «Ми повинні продовжувати тісно взаємодіяти з нашими партнерами та союзниками, щоб представити єдину позицію, рішуче протидіяти російській агресії, і я продовжуватиму працювати над тим, щоб Україна мала дипломатичну, силову та розвідувальну підтримку, якої вона так гостро потребує».

У свою чергу американський сенатор від штату Пенсильванія Пет Тумі закликав забезпечити перемогу України, а також провчити путіна та інших диктаторів, що нехтування суверенітетом сусідньої держави є їх великою помилкою.

Раніше також у Європейському парламенті представник Франції депутат Рафаель Глюксманн закликав визначити стратегічною метою ЄС в Україні військову поразку росії.