Новини та ділова аналітика для проактивних

КМДА оновила та уточнила інтерактивну мапу з адресами укриттів Києва

15 лютого 2022 — 17:30

На сайті Київської міської державної адміністрації (КМДА) оновили інтерактивну карту з адресами укриттів на випадок надзвичайних ситуацій для Києва, передає Нова Влада.

За словами директора Департаменту муніципальної безпеки КМДА Романа Ткачука, карту змінили на цілком нову, перевіривши фонд захисних споруд цивільного захисту міста.

«Відповідальні представники районних в місті Києві держадміністрацій спільно з представниками Департаменту провели чергову перевірку укриттів для населення в кожному з районів, склали списки з адресним переліком та розмістили їх на сайтах райдержадміністрацій», — наголосив він.

На карті додано позначки з уточненнями, яка саме споруда подвійного використання знаходиться за адресою: підвал; підземний паркінг; підземний перехід; станція метро та чи облаштовано на ній пандус.

У КМДА нагадали, що для укриття населення Києва від надзвичайних ситуацій техногенного, природного та воєнного характеру створено фонд захисних споруд цивільного захисту, що налічує близько 5 тисяч укриттів. У мирний час споруди подвійного використання можуть використовуватися для господарської діяльності. Там зараз можуть бути магазини, аптеки, кафе чи перукарні. Але в разі надзвичайної ситуації балансоутримувачі та керівники закладів повинні відчинити двері і надати захист населенню.

Нагадаємо, раніше у столиці затвердили план евакуації населення на випадок надзвичайного стану.