Новини та ділова аналітика для проактивних

НАБУ виявило недостовірні дані у декларації Олега Авер'янова - голови виконкому Радикальної партії Олега Ляшка

13 січня 2020 — 15:55

Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) виявило невідповідності у декларації, поданій депутатом Чернігівської обласної ради, головою виконкому політичної ради РПЛ Олегом Авер'яновим.

Про це сьогодні, 13 січня, стало відомо в ході судового засідання у Печерському районному суді міста Києва під головуванням судді Руслана Козлова, передає Нова Влада.

Відеозапис даного судового засідання можна переглянути ТУТ.

20200113_141852.jpg

Зокрема, НАБУ направило матеріали про недостовірні дані у декларації Олега Авер'янова до Національного агентства із питань запобігання корупцією (НАЗК) для вирішення питання щодо притягнення його до адміністративної відповідальності.

У жовтні 2019 р. НАЗК в ході перевірки виявило недостовірні відомості щодо нерухомості депутата обласної ради Олега Авер'янова. Наразі невідомо, чи проводилася перевірка стосовно руху грошових коштів на його банківських рахунках. Також немає даних стосовно того, чи проводився моніторинг способу життя депутата.

В ході судового розгляду були отримані банківські виписки за рахунками депутата облради. В матеріалах справи є інформація про те, що протягом 2015-2018 рр. різні фізичні особи поповнювали рахунки Олега Авер'янова на загальну суму близько два мільйони гривень.

Разом з тим, до суду подані докази про витрати депутата на проживання у дорогих готелях, дорогий одяг та туристичні поїздки, які в рази перевищують його офіційні доходи.

Нагадаємо, раніше Нова Влада в ході розслідування з'ясувала, що депутат Чернігівської обласної ради Олег Авер'янов разом із народним депутатом України Валерієм Дубілем приймали участь у рейдерському захопленні агрохолдингу ТОВ «Промстройінновація» на Чернігівщині. Зараз за фактом незаконного заволодіння чужого майна ведеться досудове розслідування в Державному бюро розслідувань.

Також Генеральна прокуратура України вручила підозру Олегу Авер'янову за фактом викрадення автомобіля у його екс-дружини Євгенії Авер'янової.