Новини та ділова аналітика для проактивних

Німеччини надасть Україні кредит у €150 млн - Шольц

14 лютого 2022 — 18:15

Федеральний канцлер Німеччини Олаф Шольц оголосив про кредит для України обсягом 150 млн євро. Таку заяву він зробив у ході брифінгу за підсумками зустрічі із президентом України Володимиром Зеленським.

«Я радий, що можу сьогодні оголосити про швидку виплату 150 млн євро поточного незв’язаного кредиту і можу оголосити про новий незв’язаний фінансовий кредит», — заявив Шольц.

Також під час брифінгу Шольц наголосив, що Німеччина є великим фінансовим донором для України.

«До речі, крім підтримки для України з боку ЄС, між нашими країнами існують міцні економічні відносини. І я можу вас запевнити в тому, що ми надалі підтримуємо вас і в тому числі тим, що заохочуємо німецьких інвесторів», – заявив він.

Крім того, в ході брифінгу Шольц заявив, що Німеччина готова на санкції, що далеко йдуть, проти Росії у разі нападу на Україну.

Зазначимо, у понеділок, 14 лютого, федеральний канцлер прибув до нашої країни, він провів переговори з українським президентом Володимиром Зеленським. Варто зазначити, що це перший візит німецького політика до України після обрання на посаду канцлера.

До речі, у вівторок, 15 лютого, Шольц планує відвідати Москву. Там він проведе переговори з президентом Росії Володимиром Путіним.

Нагадаємо, сьогодні міністри фінансів країн Великої сімки повідомили, що країни G7 готові у разі агресії Росії проти України запровадити економічні та фінансові санкції, які матимуть масштабні наслідки для її економіки.