Новини та ділова аналітика для проактивних

"Укроборонпром" збільшив виробництво на 20%

29 грудня 2021 — 16:30

Підприємства держконцерну "Укроборонпром" збільшили виробництво 2021 року на 20% порівняно з минулим роком, повідомив генеральний директор "Укроборонпрому" Юрій Гусєв, передає Інтерфакс-Україна.

"Цього року підприємства "Укроборонпрому" на 20% збільшили виробництво порівняно з минулим роком. Понад 3,3 тис. одиниць озброєння та військової техніки відремонтовано, модернізовано, побудовано та передано до Збройних сил", – сказав він 28 грудня під час церемонії викочування військово-транспортного літака Ан-178-100Р.

Гусєв також зазначив, що можливості підприємств "Укроборонпрому" буде враховано під час формування планів закупівель Збройних сил на наступний рік, а також на три роки наперед.

"Навіть ми зараз із міністром оборони говоримо про плани на три роки для того, щоб ми могли підготувати виробництво, якщо ми щось не можемо виробляти вже, а нам треба підготувати виробництво, проінвестувавши туди додаткові кошти", – розповів гендиректор "Укроборонпрому".

Він наголосив, що авіабудування в концерні показує рекордні результати.

"Також рекордними є результати експорту нашої продукції. Більш ніж на $1 млрд підприємства "Укроборонпрому" експортували продукції цього року, і ми також маємо багато планів на розширення", – зазначив Гусєв.

Нагадаємо,  28 грудня ДП "Антонов" представило перший військово-транспортний літак Ан-178-100Р для ЗСУ.