Новини та ділова аналітика для проактивних

Уряд створює 4 фонди для відбудови України

03 березня 2022 — 21:00

Кабінет Міністрів створить 4 фонди для відновлення України.

Про це заявив прем'єр-міністр Денис Шмигаль, передає Нова Влада.

Перший – Фонд відновлення зруйнованого майна та інфраструктури. Гроші підуть на відновлення зруйнованих будинків, шкіл, дитячих садків, лікарень мостів та доріг.

Другий – Фонд відновлення та трансформації економіки. Шмигаль зазначив, що уряд проситиме мфжнародних партнерів прийняти для нас так званий "український план Маршала".

«Нам потрібно не просто відновити економіку, ми будемо будувати нову європейську країну»,– зазначив прем'єр.

Третій – Фонд обслуговування та погашення боргу. Не зважаючи на війну, Україна виконує всі свої зобов’язання. Шмигаль зазначив, що 1 березня Мінфін України здійснив купонну виплату в розмірі 292 мільйони доларів за єврооблігаціями.

«Але ми вважаємо, що світ має допомогати і підтримувати Україну, розуміючи який тягар сьогодні лежить на нас», – додав голова уряду.

Четвертий – Фонд підтримки постраждалого бізнесу. Сьогодні безліч підприємців та компаній допомагають фінансово нашим військовим, лікарям, звичайним українцям. Після перемоги над російськими окупантами завданням уряду буде допомогти бізнесу повернутись до нормальної роботи.

Нагадаємо, 24 лютого РФ вторглася в незалежну Україну і влаштувала в країні справжній колапс. Окупанти не тільки захоплюють військові частини, аеропорти та інші стратегічні об'єкти, а й стріляють по мирних жителях і багатоповерхівках міста.