Новини та ділова аналітика для проактивних

Уряд України прирівняв каски та бронежилети до гуманітарної допомоги

27 марта 2022 — 12:16

Кабінет міністрів України схвалив постанову, якою прирівняв бронежилети, каски, що закуповують за кордоном волонтери, до гуманітарної допомоги.

Про те, що Кабмін на засіданні ухвалив відповідну постанову повідомила віцепрем’єр-міністерка – міністерка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук. Також про це повідомив заступник міністра інфраструктури Мустафа Найєм, радник голови Укроборонпрому та ексміністр інфраструктури Владислав Криклій, передає Нова Влада.

Відтепер для їх ввезення потрібна тільки декларація. Також спрощено ввезення низки товарів нецивільного призначення.

«Пластини для бронежилетів, переносні радіостанції нецивільного призначення, безпілотні літальні апарати, квадрокоптери нецивільного призначення, бінокль, монокуляри та інші оптичні труби, магніфери, коліматорні приціли, приціли нецивільного призначення, тепловізори та прилади нічного бачення. Від сьогодні потребують для ввезення лише гарантійний лист кінцевого користувача», — сказала Верещук.

За її словами бюрократію скасували на прохання волонтерів, щоб вони швидко і вчасно допомагали військовим.

Нагадаємо, 24 лютого рф вторглася в незалежну Україну і влаштувала в країні справжній колапс. Окупанти стріляють по мирних жителях.