Новини та ділова аналітика для проактивних

УЗ отримала нові вагони Крюківського заводу

01 лютого 2022 — 14:45

31 січня "Укрзалізниця" прийняла п'ять нових пасажирських купейних вагонів Крюківського вагонобудівного заводу (КВБЗ), повідомила прес-служба підприємства.

Як повідомляється, п'ять нових вагонів, а також два вагони типу СВ, отримані в попередній партії, поповнять склад поїзда №15/16, який курсує за маршрутом Харків – Рахів.

У вагони виробник за погодженням з АТ "Укрзалізниця" вніс зміни для збільшення зручності: додано контрастні маркування для людей із порушеннями зору, встановлено додатковий пульт керування освітленням у купе, тестують безконтактні сенсорні кнопки зливу в туалеті, зазначили у релізі.

Вагони обладнано кондиціонером, кулером із питною водою, сигналізацією дверей купе, індикатором зайнятості туалетів та кнопкою виклику провідника. Вагони мають збільшений обсяг багажного відділення та обладнані системами відеоспостереження у спільних зонах вагонів, вакуумними туалетами, пеленальними столиками, розетками та USB-портами біля кожного місця.

"Наприкінці 2021 року "Укрзалізниця" з випередженням графіка отримала від виробника 20 нових пасажирських вагонів – 15 купейних і п'ять вагонів типу СВ, що наразі курсують на маршруті №5/6 Маріуполь – Рахів та №77/78 Харків – Маріуполь. До липня 2022 року "Укрзалізниця" отримає ще 31 купейний вагон, сім вагонів СВ, 20 купейних вагонів для перевезення пасажирів з інвалідністю в кріслі колісному, а також 17 купейних вагонів із купе начальника поїзда та можливістю перевезення пасажирів з інвалідністю в кріслі колісному", – уточнили в повідомленні.

Нагадаємо, УЗ у 2021 році отримала від КВБЗ 20 пасажирських вагонів.