Новини та ділова аналітика для проактивних

British-Ukrainian Aid (Британсько-Українська Допомога) та волонтери передали Україні дві автівки швидкої допомоги та медикаменти

21 квітня 2022 — 12:00
Такі авто є одним з найбільш необхідних типів транспорту

17 квітня волонтери-громадяни України та громадська організація British-Ukrainian Aid (Британсько-Українська Допомога) передали Україні та представникам ЗСУ два автомобіля швидкої допомоги. Крім того, були передані медикаменти від англійських друзів. Наразі такі авто є одним з найбільш необхідних типів транспорту для мінімізації шкоди громадянам та врятування життя.

Організатором доставки машин є Валерій Полшков, Олександр Бобилєв та будівельна компанія «Ліко-Холдінг». За словами Валерія Полшкова, оперативна доставка авто з Британії стала можливою завдяки спільним зусиллям волонтерів та злагодженій роботі державних органів України.

«Я дякую Державній прикордонній службі та Державній митній службі за оперативну роботу. Автівки пройшли кордон хвилин за 20 і вже сьогодні передані представникам ЗСУ», – підкреслив Полшков.

Також безпосередню участь у супроводі та передачі автомобілів від Британії до України приймали Олег Чомко та його компанія «Badzinger Auto».

British-Ukrainian Aid, поєднуючи зусилля Великої Британії та України, пропонує гуманітарну та медичну допомогу пораненим, ветеранам, дітям-сиротам, людям похилого віку, внутрішньо-переміщеним особам, біженцям та сім’ям, які втратили годувальника-військовослужбовця. Усі члени групи є волонтерами та працюють над благодійними проектами після основної роботи.