Новини та ділова аналітика для проактивних

DuckDuckGo запропонував новий інструмент проти відстежування даних користувачів Android

02 декабря 2021 — 18:08

Пошукова система DuckDuckGo розробив новий інструмент App Tracking Protection для запобігання відстеженню даних користувачів Android, повідомляє видання The Verge.

Інструмент захисту DuckDuckGo не випустять як оновлення для всіх телефонів Android, і він не доступний для окремого завантаження. Він вбудований саме у браузер DuckDuckGo. У дописі у своєму блозі компанія каже, що інструмент блокуватиме трекери, які він ідентифікує в інших програмах сторонніх компаній.

DuckDuckGo буде працювати у фоновому режимі, як тільки користувач увімкне захист від відстеження сторонніх програм. Інструмент розпізнає, коли програма збирається надіслати дані сторонньому трекеру, а потім не дозволить програмі отримати вашу інформацію.

У додатку DuckDuckGo ви також зможете переглядати в режимі реального часу трекери, які інструмент заблокував, а також те, куди б відправили ваші дані.

Компанія DuckDuckGo Inc. стверджує, що, хоча їх інструмент захисту від відстеження додатків не є віртуальною приватною мережею (VPN), пристрій буде вести себе так, ніби це так.

Проводячи власний тест, компанія виявила, що понад 96 відсотків із найпопулярніших безкоштовних програм Android мають сторонні трекери, про які більшість користувачів не знає. Компанія також виявила, що 87% цих додатків надсилають дані користувача в Google, а 68% – у Facebook.

Як зазначає Wired, DuckDuckGo, очевидно, не може змінювати внутрішню конфігурацію пристроїв Android, як це робить Google, а це означає, що інструмент DuckDuckGo не може надавати такі ж запити дозволу на відстеження програм, які з’являються на Android та iOS.

Антигерои Украины