Новини та ділова аналітика для проактивних

Opera випустила спеціальний крипто-браузер

21 січня 2022 — 18:50

Компанія Opera представила нову спеціалізовану версію браузера. Окрім стандартного браузера Opera та Opera GX для геймерів, тепер стала доступна бета-версія «крипто-браузера» — Opera Web3 з вбудованим крипто-гаманцем.

Про це повідомила прес-служба компанії, передає Нова Влада.

Браузер вже доступний для ПК, Mac та мобільних пристроїв на платформах Windows, iOS та Android.

Вбудований гаманець у бета-версії підтримує Ethereum. Надалі розробники планують зробити його сумісним з основними блокчейн-платформами завдяки співпраці з Polygon, Solana, Nervos, Celo, Unstoppable Domains, Handshake, ENS та ін.

Гаманець підтримує змінні стандарти ERC-20 та незмінні, у тому числі токени ERC-721 та ERC-1155, які з’являться у першому кварталі 2022 року. У браузері також можна купити криптовалюту через вбудовану систему переведення фіатних засобів у криптовалюту, а також здійснювати прямий обмін одного типу криптовалюти на інший. У браузер додали агрегатор даних про криптовалют під назвою Crypto Corner. У ньому міститься інформація про останні події на криптовалютному ринку, комісії, котирування крипто-активів, а також ефіри та подкасти.

Крім того, користувачі можуть перевірити свій баланс криптовалют та розмір комісії за транзакцію, а також скористатися вбудованою NFT-галереєю.

Браузер оснастили рядом нових інструментів, серед яких доступ до децентралізованих бірж, NFT на базі Web3 та ігрових dapps, а також вбудована підтримка Telegram та Twitter.

Також новий браузер оснащений агрегатором новин та даних, що отримав назву «Крипто-куточок» (Crypto Corner), присвяченим новинам криптовалютної спільноти.

Крипто-браузер можна запустити на будь-якому пристрої Android 7.1.1. Для ПК потрібні Windows 7 або новіші, або Mac OS X El Capitan 10.11 або новіші.