Новини та ділова аналітика для проактивних

Спортсмени з 10 країн розіграли 8 комплектів нагород на турнірі зі сквошу в Одесі

31 серпня 2021 — 16:34

В Одесі відбувся 11-й міжнародний чемпіонат зі сквошу Zenit Black Sea Open 2021. У змаганнях узяли участь гравці з Англії, Австралії, Німеччини, Уельсу, Єгипту, Румунії, США, Молдови, Білорусі, інших країн, а також спортсмени з Києва, Львова, Харкова, Дніпра, Хмельницького, Полтави, Херсона, Одеси.

Переможцем у категорії PRO серед чоловіків (головна категорія турніру) став сквошіст із Єгипту Ахмед Мухамед, а серед жінок у категорії PRO перше місце посіла Анастасія Костюкова з України.

Турнір відбувався протягом чотирьох днів на кортах фітнес-центру SPORT LIFE.

Організатори турніру Дмитро Щербаков і Максим Уракін раніше заявляли про необхідність популяризації сквошу зокрема та спорту загалом через організацію турнірів і залучення українського бізнесу до підтримки спорту. Основною метою турніру, за заявами організаторів, було зміцнення спортивних і культурних зв'язків між країнами та спортсменами, популяризація і розвиток сквошу в Україні, а також підвищення рівня майстерності юних сквошістов.

Серед 150 учасників було розіграно нагороди у 8 категоріях. Призерами змагань стали:

Чоловіки (Категорія PRO):

Перше місце – Ахмед Мухамед (Єгипет);

Друге місце – Клегг Девід (Австралія);

Третє місце – Щербаков Дмитро мол. (Україна).

Жінки (Категорія PRO):

Перше місце – Костюкова Анастасія (Україна);

Друге місце – Зражевська Софія (Україна);

Третє місце – Хмелевська Ольга (Білорусь).