Новини та ділова аналітика для проактивних

Увага: в Донецькій, Київській та Харківській областях зникли люди, просимо допомогти у пошуку («Знайди близьких», 15.04.2022)

15 квітня 2022 — 17:42
Проєкт «Знайди близьких» публікує чергову інформацію

Увага! У Донецькій, Київській та Харківській областях зникли люди, передає «Інтерфакс-Україна». Просимо допомогти у пошуках:

1. Клименко Олег Вікторович. Зник 06.03.2022 в центрі смт. Іванків Вишгородського району. Був у червоній уніформі швидкої допомоги. Обставини події: у вечірній час, сутінки колеги бачили Олега у вікно і вийшли на зустріч (але його вже не було), тому швидше за все його забрав якийсь автомобіль (інформація не точна).

klimenkoolegviktorovich.jpg
Клименко Олег Вікторович

Якщо у вас є будь-яка інформація про місцезнаходження Олега, прохання повідомити по телефону: +380999006270 (син Клименко В'ячеслав Олегович).

2. Щербань Геннадій Олексійович. 29.02.1968 р.н. Пропав 16.03.2022, у смт. Вінниця. Був насильно вивезений російськими військовими з дому. Висока ймовірність того, що його могли переодягнути у військову форму та взяти в полон як військовослужбовця. Колишній військовослужбовець (майор запасу) в Україні. Постійний дозвіл на проживання з 2017 р. Національність: українець., громадянство: Білорусь. Прикмети: попереду, на верхній щелепі відсутнє два зуби. Праворуч. (через один) це видно під час розмови. Шрам від операції на нирці. Шрам на щоці праворуч. Погано чує.

shcherbangennadiyoleksiyovich.jpg
Щербань Геннадій Олексійович

Якщо у вас є будь-яка інформація про місцезнаходження Геннадія, прохання повідомити на e-mail: powerlady.np@gmail.com (Наталія).

3. Ченгал Олена Юріївна, знаходилася: м. Маріуполь, бульв. Меотиди (50 років жовтня), будинок 30/17, у підвалі. Востаннє виходила на зв'язок на початку березня.

chengalolenayuriyivna.jpg
Ченгал Олена Юріївна

Якщо у вас є будь-яка інформація про місцезнаходження Олени, прохання повідомити за телефоном: +380635422919 (син Микита).

4. Виноградова Галина Володимирівна, приблизно 1953-1954 року народження, Виноградов Андрій – приблизно 48 років, Виноградова Наталя приблизно 47 років, та онук Виноградов Артем – 22 роки. Останнє місцезнаходження: м. Маріуполь. Востаннє виходили на зв'язок 2 березня. Фото відсутні.

Якщо у вас є будь-яка інформація про місцезнаходження сім'ї Виноградових, прохання повідомити на e-mail: estatesiciliano@gmail.com (Дарія).

5. Назарчук Микола Миколайович, Останнє місцезнаходження: село Слобожанське Харківської області. З 23.02.2022 не виходить на зв'язок.

nazarchukmikolamikolayovich.jpg
Назарчук Микола Миколайович

Якщо у вас є будь-яка інформація про місцезнаходження Миколи, прохання повідомити на e-mail: lybovlupinos@gmail.com (Любов).

Про проєкт «Знайди близьких»

Ми просимо громадян, родичі яких не виходять на зв’язок, надсилати нам всю інформацію. Рекомендуємо використовувати таку форму звернення:

1. ПІБ зниклої людини;
2. Ваші контактні дані;
3. Фото зниклого, опис особливих прикмет;
4. Приблизне місце останнього перебування зниклого.

Проект "Знайди близьких" є некомерційним, всі ваші звернення будуть відредаговані та опубліковані безкоштовно у ЗМІ.

Запрошуємо колег із ЗМІ приєднатися до ініціативи!

Координатором проекту є заступник керівника інформагентства «Інтерфакс-Україна» та видавець проекту Open4Business Максим Уракін.

Інформацію про зниклих надсилайте, будь ласка, на електронну пошту maksim.urakin@gmail.com